با تشکر از مخاطبان و مشتریان ارجمند، به اطلاع می‏رساند قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی رسمی گودورچو ایران در مورد تمام بخش‏های وب سایت صدق می‏ کند و فرض بر این است تمام مشتریانی که از امکانات سایت به هر نحو استفاده می‏ کنند، آن را مطالعه کرده‏ اند و از شرایط و ضوابط اطلاع دارند.

این وب سایت تنها پایگاه اینترنتی گودورچو در ایران است و این شرکت هیچ سایت فروشگاهی دیگری با عناوینی هم‏چون “عاملیت” یا “همکار فروش” ندارد.

تمام اطلاع‏ رسانی‏ های گودورچو در ایران از طریق نشانی الکترونیک info@gvcco.ir انجام می‏ شود و دریافت نامه‏ های الکترونیک دیگر با هر عنوان هم‏چون “تخفیف”، “جشنواره”، “هدیه” و … جز از نشانی اعلام شده، اعتباری ندارند.

 

شرایط ارسال کالا

کلیه محصولات از طریق پست پیشتاز  یا خدمات باربری ارسال می‏ شود و زمان تحویل کالا به مشتری، به سرویس شرکت پست یا باربری در شهرستان مربوطه بستگی دارد. پس از ارسال، شماره مرسوله از طریق پیامک یا ایمیل به اطلاع خواهد رسید.

تمام سفارش‏های ثبت شده تا ساعت ۱۸، طی حداکثر ۴۸ ساعت کاری تحویل پست و باربری خواهد شد. بدیهی است سفارش‏های بعد از ساعت ۱۸ و روزهای تعطیل، در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش در پروسه ارسال قرار میگیرد.

 

حریم شخصی

گودورچو با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است . پر کردن فیلد کد ملی فقط برای ثبت در سامانه منطقه آزاد کاربرد دارد. بدیهی است تمامی اطلاعات کاربران محفوظ و پنهان خواهند ماند و گودورچو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

یادآوری میشود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های گودورچو از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

قابل ذکر است ما به عنوان ایجنت، محصولات را پس از ثبت در سامانه منطقه آزاد، برای مشتریان عزیز ارسال می نماییم.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گودورچو هیچ گونه مسئولیتی ندارد. گودورچو خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

استرداد کالا

در راستای حفظ حریم شخصی و بهداشت عمومی جامعه و قوانین موجود در مورد لوازم بهداشتی و زیبایی، محصولات فروخته شده بازپس گرفته نمی شوند. برای تماس با گودورچو با ایمیل info@gvcco.ir در اتباط باشید.

 

با تشکر

گودورچو ایران